Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Yhteystiedot

 

Pirkanmaan Mestari-Rakentajat

Takojankatu 2

33540, TAMPERE

 

Y-Tunnus 1928568-3

Nimi   Puhelin Sähköposti
Kosti Rasinaho Toimitusjohtaja 0400 717 125 kosti.rasinaho @pmr.fi
Jari Sarkola Työpäällikkö 040 515 6874 jari.sarkola @pmr.fi
Seppo Jussila KVR - Päällikkö 040 511 1552 seppo.jussila @pmr.fi
Anu Leikola Asukaspalveluinsinööri 040 834 1883 anu.leikola @pmr.fi
Ulla Trogen Toimistonhoitaja 0400 599 455 ulla.trogen @pmr.fi
Sakari Kinnari Projektipäällikkö 0500 330 474 sakari.kinnari @pmr.fi
Keskus   010 439 4460  

Verkkolaskutustietomme ovat seuraavat

OVT-Tunnus/ Verkkolaskutusosoite: 003719285683

Verkkolaskuoperaattorimme on Enfo

Operaattorin välittäjätunnus: 003714377140 

 

Paperilaskujen toimitusosoite 

Takojankatu 2

33540 TAMPERE