Yhteystiedot

teksti kun hiiri on kuvan päällä
PMR Toimitilat Tampereen Takojankadulla

Pirkanmaan Mestari-Rakentajat Oy

Takojankatu 2 
33540 Tampere

Y-tunnus 1928568-3

Ota yhteyttä

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi(at)pmr.fi
(at)=@-merkki.

Henkilökunta:

 

Nimi  PuhelinSähköposti
Kosti Rasinaho toimitusjohtaja 010 439 4462 kosti.rasinaho (at) pmr.fi
Seppo Jussila KVR - päällikkö 010 439 4463 seppo.jussila (at) pmr.fi
Jari Sarkola työpäällikkö 010 439 4464 jari.sarkola (at) pmr.fi
Anu Leikola asukaspalveluins. 010 439 4467 anu.leikola(at) pmr.fi
Ulla Trogen toimistonhoitaja 010 439 4468 ulla.trogen (at) pmr.fi
Henriikka Hussi toimistonhoitaja 050 408 4909 henriikka.hussi (at) pmr.fi
Sakari Kinnari projektipäällikkö 0500 330 474 sakari.kinnari (at) pmr.fi
Keskus   010 439 4460  

 

Sijaintimme kartalla